Private Equity and ReStructuring and Environmental and Utility Services

CZ EN

sofial sofial
PERSEUS Group

  • Jsme Vám blízko
  • Komplexnost služeb
  • Unikátní zkušenosti
  • Ryze soukromá společnost
  • Zájem klienta nade vše

Zjistěte více...

Tým Perseus

Stanislav Pavel

Výkonný ředitel skupiny (praktické zkušenosti v oboru  20 let, z toho 17 let ve střední a východní Evropě)

Pan Pavel je zakladatel a výkonný ředitel investiční a poradenské skupiny PERSEUS Group. Před založením skupiny PERSEUS, pan Pavel působil ve funkci vicepresidenta investiční společnosti ODIEN Assets Management a americké investiční banky LATONA Associates of Europe v Praze, kde byl mimo jiné zodpovědný jako projekt manažer za M&A a private equity transakce a také se věnoval procesu revitalizace velkých českých společností pro společnost Revitalizační agentura a.s., v rámci souvisejícího vládního programu. Ještě předtím pan Pavel působil ve funkci výkonného ředitele společnosti Česká finanční, s.r.o., kterou spoluzakládal, jako první nebankovní work-outovou instituci v České republice, pro Českou národní banku. Mezi roky 1997 a 2001 byl mimo jiné také ve vedení restrukturalizačního týmu projektu záchrany společnosti Spolek pro chemickou a hutni výrobu, a.s. Ústi nad Labem, z pozice předsedy dozorčí rady.

Pan Pavel má jako svůj rodný jazyk češtinu a plynule hovoří anglicky. Absolvoval České vysoké učení technické, fakultu strojní v Praze (Ing.) a obdržel také titul M.B.A. od Prague International Business School, které je akreditováno Manchester Metropolitan University.

 


projekty

Naše poslání

Lokální působení na rozvíjejících se trzích je klíčové, protože pouze místní společnost s kontakty a znalostmi zahraničních standardů má ty nejlepší předpoklady důkladně porozumět potřebám svých klientů. Svoji schopnost úspěšně podnikat na trhu střední a východní Evropy...

více zde
projekty

Realizované projekty

Zjistěte více informací o projektech realizovaných skupinou PERSEUS Group.

více zde
projekty

Tým PERSEUS

Zjistěte více informací o členech týmu PERSEUS Group

více zde
baner baner